Flex Admin

هاست ویژه و پر سرعت از بهترین سرورها

شما میتوانید از سرورهای پرسرعتی که ما در میان ارایه دهندگان آنها انتخاب کرده ایم استفاده نمایید.
فضای دیسک و سرعت بالای آن میتواند در آینده بازخورد خوبی برای وبسایت شما داشته باشد

Centered logo
جوملا
Flex Header

جوملا بعد از وردپرس، دومین سیستم مدیریت محتوای محبوب برای طراحی سایته. برای تنظیم یک وب سایت جدید، عوامل زیادی هست که باید در نظر گرفته بشه مثل طراحی و نام دامنه، اما مهمترین گزینه انتخاب پلت فرم مناسبه که حیاتی ترین انتخابه و تصمیم سختی است. تعدادی از عوامل وجود داره که باید در نظر گرفته شوند مانند هزینه، زمان، کیفیت، انعطاف پذیری و کاربری؛ تنها یک سیستم مدیریت محتوا وجود دارد که میلیونها نفر در سراسر جهان از جمله برخی از شرکتهای معتبر ازش استفاده می کنن و تمام این نیازها را برآورده میکنه که جوملا است.

چرا باید از جوملا استفاده کنیم؟

وردپرس
Centered Header

در سال 2003 وردپرس با استفاده از یک بیت کد با کاربرانی که تعدادشون متر از انگشت های دسته برای تمایل به زیبایی و نشر سیستمی معماری شده شروع به کار کرد، از آن زمان به بعد بزرگترین ابزار وبلاگ نویسی میزبانی در جهان با توجه به اینکه در میلیون ها سایت استفاده می شود و روزانه ده ها میلیون نفر آن را می بینند شد. وردپرس یک پروژه منبع باز است به این معنی که صدها نفر در سراسر جهان روی آن کار می کنن ، همچنین به این معنی که شما می توانید از آن برای هر نوع سایتی و بدون پرداخت هزینه مجوز و تعدادی دیگر از آزادی های مهم استفاده کنید. وردپرس به عنوان یک سیستم وبلاگ نویسی آغاز شده ، اما امروزه به عنوان سیستم مدیریت محتوایی کامل از طریق هزاران پلاگین و ویدجت و تم ها مورد استفاده قرار گرفته است، وردپرس تنها به تخیل شما محدود میشه.

مزایای طراحی سایت با WordPress :

php
Addspace Header

دوست دارید نحوه ساختن یک وبسایت را بیاموزید؟ زمانی برای اینکار تنها شروع به یادگیری HTML کافی بود، اما این روز‌ها بهترین راه‌حل برای این مسئله PHP‌ و البته یادگیری آن است. هر چند هنوز هم لازم است برای شروع به کار قدری دانش کدنویسی HTML داشته باشید، اما می‌توانیم بدون اغراق بگوئیم که PHP اکنون محبوب‌ترین گزینه برای ساخت انواع سایت‌های استاتیک و دینامیک است. بسیار خب، حالا می‌دانیم که باید PHP‌ یاد بگیریم و یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری آن، ساخت یک وب سایت ساده با PHP است؛ کاری که بنا داریم در ادامه انجام دهیم.

چرا باید از PHP برای توسعه وب‌سایت استفاده کنیم؟میتوانید با طراحی خاص برای سایت خود

پایگاهی برای فروش محصولات خود داشته باشید
برای معرفی کسب و کار حرفه ای خود نمایشگاه داشته باشید
برای معرفی شخصی خود ویترینی از دستاوردهایتان داشته باشید
و....

پروژه‌های انجام شده

0%
طراحی و توسعه این وبسایت (vahidvahidi.ir ) توسط وحید وحیدی انجام شده است